Atletíme na Masarce

Na závěr školního roku jsme na našem novém hřišti připravili sportovní den pro žáky 1. – 5. tříd. Všechny děti se zapojily do plnění 8 disciplín, které vyzkoušely jejich rychlost, hbitost a sílu. K našemu sportování jsme využili atletickou sadu Nestlé, kterou jsme získali jako jediná škola v jihomoravském kraji. Všechny pomůcky jsou velmi variabilní a bezpečné. S největším ohlasem se setkal překážkový běh, skok z místa a hod pěnovým oštěpem. Za splnění disciplín čekal na všechny diplom, fotografie Anežky Drahotové a těm nejlepším z ročníku zacinkaly také medaile.

Děti se velmi dobře bavily, k vidění byla veliká bojovnost a krásné výkony. S organizací jednotlivých disciplín nám pomáhali žáci 9. B, kteří měli ke svým mladším spolužákům moc hezký přístup. Počasí nám přálo a sportovní den jsme si všichni užili.

Atletíme  na  Masarce,  červen 2015 Atletíme  na  Masarce,  červen 2015 Atletíme  na  Masarce,  červen 2015 Atletíme  na  Masarce,  červen 2015 Atletíme  na  Masarce,  červen 2015

Mgr. Renata Miková