Finále Majlontské školní ligy v miniházené

V čtvrtek 28.5.2015 vyvrcholil celoroční turnaj Majlontské školní ligy v miniházené. Na tomto finále se sešly opravdu silné týmy ze škol z celého Brna, které nedaly soupeři žádnou šanci. Naši školu reprezentovaly 2 týmy: Modří tygři byli zastoupeni žáky ze 4. a 5. tříd. V celkovém bodovém hodnocení nakonec vybojovali stříbrný pohár. V mladší kategorii se objevili nadějní hráči ze 3. tříd a za celoroční snažení byli odměněni bronzovým pohárem. Nejlepší střelci z našich týmů byli Denis Novotný z 5.B a Michal Červenka ze 3.A. Chlapcům blahopřejeme.

Modří tygři: zleva Vít Hoda 5.B, Jiří Doležel 4.A, Patrik Růžička 5.B, Lukáš Vobr 4.A Uprostřed: Dominik Steiner 5.B, Denis Novotný 5.B, dole: Patrik Karas 4.A

Finále Majlontské školní ligy v miniházené,  květen 2015

Zlatí tygři: zleva: Tonda Ježek 3.B, Šimon Tománek 3.B, David Štědroňský 3.A, Jakub Podešva 3.C, David Košulič 3.C, dole: Michal Červenka 3.A, Michal Hochman 3.A, Zdeněk Novotný 3.C

Finále Majlontské školní ligy v miniházené,  květen 2015