Soutěž školních časopisů

V pondělí 25.5.2015 se sešly redakce školních časopisů z celého jihomoravského kraje v centru Asociace středoškolských klubů. Děti čekalo vyhlašování nejlepšího školního časopisu, a také workshopy, které byly tentokrát opravdu zdařilé. Účast byla obrovská. Sto redaktorů různého věku si mohlo předat své zkušenosti, prohlédnout si výtisky jednotlivých soutěžních čísel a poznat nové a zajímavé lidi. Redakce M11 se v obrovské konkurenci neztratila. Z boje si odnesla čtvrté místo, nové zkušenosti a také chuť do práce v novém roce.

Všem redaktorům patří dík za celoroční tvůrčí zápal i nadšení, s jakým v redakci pracovali.

Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015 Soutěž školních časopisů, květen 2015

Mgr. Kateřina Trnková, Bc. David Černoch