Pangea 2015

V letošním školním roce jsme se poprvé zúčastnili Matematické soutěže Pangea. Ta si kladla za cíl sjednotit a propojit milovníky matematiky, kteří v ní našli užitek a potěšení ze zkoumání řešení různých matematických problémů. Pangea si dala za úkol propojit a porovnat znalosti žáků v různých zemích celého světa. Tato soutěž probíhá již v 17 zemích Evropy.

Z šestých tříd se nejlépe umístili: Šimon Molák, Jaroslav Ištvan aKarolína Hochmanová. Zapojili se také: Martin Pantůček, Martin Kotlan, Tony Karásek a Marek Bielik.

Ze sedmých tříd se nejlépe umístili: Kristýna Homolková, Lucie Čížková a Natálie Stratilová. Zapojilisetaké: Lin Nguyen, Marcela Pospíšilová, Julie Kučerová, Martin Štaud, Alexandra Orechovská, Magda Noštínská, Jakub Kouřil, Dan Dobšík, Dominika Miková, Lucie Drápelová, Filip Hoda, Bára Svobodová, Šárka Smékalová, Nikol Svobodová, Jakub Vu Duc, Eliška Svobodová.

Z osmých tříd se nejlépe umístili: Robert Rybárik, Kryštof Bayer a Boleslav Pospíšil. Zapojili se také: Tereza Sedláková, Zdeněk Ryšavý, Kristýna Baštová, Lucie Dobrovolná, Jakub Matyáš , Eliška Vávrová, ZulikaBroumová, Jakub Vajda, Jan Moudrý.

RNDr. Marcela Navrátilová