Klokan 2014/2015

Jako každý rok se i letos v březnu se někteří žáci z šestého až devátého ročníku zúčastnili celostátní soutěže Matematický klokan. Na druhém stupni počítalo různé úlohy v kategorii Benjamín 22 řešitelů a v kategorii Kadet 64 řešitelů.

V kategorii Benjamín se nejlépe umístili:

1. místoMarcela Pospíšilová 7.B
2. místoMagda Noštínská 7.B
3. místoLucie Čížková 7.B, Šárka Smékalová 7.B.

Do desátého místa se umístili: Jaroslav Ištvan 6.A, Šárka Foglová 7.A, Filip Hoda 7.B, Natálie Stratilová 7.A, Martin Pantůček 6.A, Jakub Kouřil 7.B, Karolína Hochmanová 6.B, Marek Bielík 6.A, Táňa Jagošová 7.B, Dominika Miková 7.B, Martin Kotlan 6.B.

V kategorii Kadet se nejlépe umístili:

1. místoJiří Babyrád 8.B
2.místoBoleslav Pospíšil 8.A
3.místoMartin Slavíček 8.B

Do desátého místa se umístili: Lukáš Macek 9.B, Lukáš Marušinec 8.A, Tomáš Sedláček 9.A, Míša Rolencová 9.B, Martin Višňovský 8.A, Václav Veselý 8.A, Anežka Šebelová 9.B, Patrik Gurín 8.A, Vojtěch Lacina 9.A, Eliška Miková 9.B, Nicolle Plšková 8.B, Natálie Hianiková 8.B, Tereza Sedláková 8.C.

RNDr. Marcela Navrátilová