Spolupráce se zahraničními dobrovolníky

V úterý 21.4.2015 do školy přijelo 5 zahraničních dobrovolníků, kteří si připravili program v angličtině pro žáky pátých, sedmých a osmých tříd. Děti tak měly možnost seznámit se s kulturou, zvyky, zajímavostmi i tradicemi Španělska, Německa, Ruska a Itálie. Na konci prezentace měl každý možnost položit návštěvě dotazy. Přínosné pro žáky bylo především to, že program byl celý v angličtině. Dobrovolníci si ho chystali tak, aby byl zábavný, zajímavý a blízký dětem. Za všechny zúčastněné musíme konstatovat, že se jim to moc povedlo.

Spolupráce se zahraničními dobrovolníky, duben 2015 Spolupráce se zahraničními dobrovolníky, duben 2015 Spolupráce se zahraničními dobrovolníky, duben 2015

Mgr. Kateřina Trnková, Bc. Anna Čechová