Skautský tábor ve Španělských Pyrenejích

Dva pedagogové a devět žáků naší školy měli možnost zúčastnit se výměnného pobytu v Griébalu ve Španělsku v termínu od 30.3. do 5.4.2015 Tento pobyt se uskutečnil v rámci projektu Erasmus+ spolu s Asociación de Scout Calasancio a ASK ČR.

Anna Čechová

Co si o výletu mysleli naši žáci

Cestou do Španělska jsme museli jet mnoha dopravními prostředky: vlakem, autobusem, letadlem a dalšími 2 autobusy. Po této dlouhé a vyčerpávající cestě jsme dorazili na místo tábora Griébal. Ráno na nás čekal perfektně připravený program v podobě spousty her, učení zábavných písní a hraní divadel. Všechny tyto aktivity jsme prováděli v neobvykle krásné přírodě. Během celého pobytu jsme měli dva výlety. Návštěva města Aínsa a procházka ke krásnému jezeru. Celým pobytem nás provázelo pěkné počasí. Sluníčko svítilo tak, že jsme skončili skoro všichni spálení. Všichni do jednoho jsme si to užili, procvičili angličtinu a budeme na to dlouho vzpomínat!

Kristýna Homolková, Julie Kučerová 7.A

Skautský tábor ve Španělských Pyrenejích,  duben 2015 Skautský tábor ve Španělských Pyrenejích,  duben 2015