Klub šikovných dětí Masarka

Ve středu 7. ledna 2015 jsme se poprvé sešli v našem nově založeném Klubu šikovných dětí. Je nás 15 a těšíme se, že náš program naláká i další děti. Seznámili jsme se s náplní, pravidly a také navzájem. Zkusili jsme si první rébusy, na začátek jednodušší, ale přesto nás některé trošku potrápily.

Pak už jsme prozkoumávali nové hry, které nám věnovala organizace Mensa, se kterou spolupracujeme. Tak jsme se do hry zabrali, že jsme nesledovali čas a skončili o 10 minut později.

Za 14 dní nás čeká zajímavý program mimo školu. Bližší informace o činnosti klubu se dozvíte na webových stránkách. Odkaz naleznete v levém menu.

Klub šikovných dětí Masarka,  leden 2015 Klub šikovných dětí Masarka,  leden 2015 Klub šikovných dětí Masarka,  leden 2015 Klub šikovných dětí Masarka,  leden 2015

Mgr. Renata Miková