Literární soutěž 1. stupně 2014/2015: Náš školní svět

Letošní listopad se na 1. stupni nesl již tradičně v duchu literární soutěže. Žáci 2.-5. ročníků tvořili vlastní originální příběhy, které byly tentokrát zasazeny do školního prostředí. Úkol nebyl vůbec snadný, ale děti se s tím vypořádaly statečně. Vznikly krásné práce a bylo velmi obtížné vybrat ty nejzdařilejší příběhy, které pak postoupily do ročníkového finále. Za každý ročník byli tři nejšikovnější spisovatelé obdarováni věcnými cenami.

A koho se toto ocenění týká:

2. ročníky
1. místo: Lucie Štěpančíková (2.C)
2. místo: Deniz Čardžič (2.A)
3. místo: Adam Husák (2.B)
3. místo: Matěj Skřivánek (2.D)

3. ročníky
1. místo: Lucie Lattenbergová (3.C)
2. místo: Anna Marie Bartková (3.B)
3. místo: Leona Vyparinová (3.A)
3. místo: Jan Jaroslav Pozdník (3.C)

4. ročníky
1. místo: Vendula Pindryčová (4.B)
2. místo: Denisa Martinková (4.C)
3. místo: Vanesa Dinh (4.A)

5. ročníky
1. místo: Matyáš Horák (5.A)
2. místo: Jakub Julínek (5.B)
3. místo: Petr Kolouch (5.B)
3. místo: Richard Beneš (5.A)

Vítězné práce odešleme do národní soutěže dětského literárního projevu "Náš svět". Držíme palce, aby zazářily i tam.

Literární soutěž 1. stupně, listopad 2014 Literární soutěž 1. stupně, listopad 2014 Literární soutěž 1. stupně, listopad 2014 Literární soutěž 1. stupně, listopad 2014 Literární soutěž 1. stupně, listopad 2014

Lenka Spáčilová, Hana Neumanová