Akce ŠD – adopce na dálku

I v letošním školním roce podporuje naše škola adopci na dálku prostřednictvím organizace ADRA. Naší adoptovanou "dcerou" je Rumila Murmu z Bangladéše.

Ve středu 3.12.2014 uspořádala školní družina akci, jejíž výtěžek půjde na výše zmiňovanou adopci. Děti a rodiče v jednotlivých odděleních přichystali občerstvení. Děti o přestávkách pak toto připravené občerstvení prodávaly.

Celkový výtěžek z prodeje je 6 134 Kč.

Moc všem, kteří se této předvánoční charitativní akce zúčastnili, děkujeme.

Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014 Akce ŠD - adopce na dálku, prosinec 2014

H. Pollaková, P. Kupková, S. Mitrengová, M. Prokešová