Školní výtvarná soutěž

Na začátku února byla vyhlášena výtvarná soutěž, kterou zorganizoval parlament společně s paní učitelkou Ullmannovou. Členové parlamentu vybrali pro první stupeň téma ZOO a pro druhý PŘÍRODA. Práce byly rozděleny do tří kategorií:

1. Kategorie: 1. – 2. třídy
2. Kategorie: 3. – 4. třídy
3. Kategorie: 5. – 9. třídy

Odbornou porotou bylo vybráno celkem 60 nejlepších prací. Autoři těchto prací byli odměněni společným výletem do herního centra Wikyland. Soutěž však ještě pokračovala. Do dalšího kola postoupily ty nejlepší práce, kterébyly vystaveny u šaten, a žáci z celé školy se mohli zapojit do hlasování. Tři nejlepší malíři z každé kategorie byli slavnostně vyhlášeni a oceněni.

Naši výherci:

Kategorie A:1. místoBára Hajdová
2. místoZuzana Žůrková
3. místoLiliana Ullmannová
Kategorie B:1. místoMatyáš Horák
2. místoDan Špunda
3. místoZuzana Cvešprová
Kategorie C:1. místo:VlaďkaKlimyak
2. místo:Tereza Sedláková
3. místo:Anna Lunguová

Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž Školní výtvarná soutěž

Mgr. L.Spáčilová