Školní parlament uspořádal diskotéku

Na konec školního roku si Školní parlament pro své spolužáky připravil, již tradiční, diskotéku. Taneční odpoledne se konalo v pátek 20.6.2014 od 17:00 hod. pro 1. stupeň a od 18:30 hod. pro 2. stupeň.

Na tanečníky čekala skvěle vyzdobená tělocvična jako taneční sál, oblíbené hudební "pecky" a na závěr bohatá tombola, která se, jako každý rok, těší velké oblibě, zejména u žáků 1. stupně.

Všichni jsme si taneční odpoledne báječně užili a naladili se na nadcházející léto a tolik očekávané prázdniny.

Děkujeme za pomoc a podporu nejen při uspořádání diskotéky, přejeme všem krásné léto plné odpočinku a v září se na vás těšíme.

Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014 Školní parlament uspořádal diskotéku, červen 2014

Všichni členové školního parlamentu, H. Pollaková, L. Spáčilová a K. Aulehlová

Školní parlament pořádal diskotéku, červen 2014