Přípravka na prázdniny

Ve středečním odpoledni 11.června 2014 se začali na hřišti naší školy scházet rodiče, prarodiče a sourozenci dětí z naší školní družiny. Ptáte se proč?

Čekalo je zde příjemné odpoledne plné her, které pro ně připravily děti z jednotlivých oddělení ŠD spolu se svými vychovatelkami. Účastníci si vyzkoušeli např. rybolov, hod na koš, tanec, svoji paměť, odhad při pantomimě. Poznávali vůně bylinek, spolupráci prověřil běh "siamských dvojčat", fyzickou zdatnost skákání přes švihadlo... Závěrečný táborák letos přilákal pouze část zúčastněných, protože sluníčko hřálo víc, než bylo mnohým příjemné.

I přesto zůstává naše "Přípravka na prázdniny" oblíbenou akcí, která prověří, jak jsou její účastníci fyzicky i psychicky připraveni na prázdniny.

Přípravka na prázdniny, červen 2014 Přípravka na prázdniny, červen 2014 Přípravka na prázdniny, červen 2014 Přípravka na prázdniny, červen 2014 Přípravka na prázdniny, červen 2014 Přípravka na prázdniny, červen 2014 Přípravka na prázdniny, červen 2014

Zdenka Chaloupková