Nejlepší žáci školy na radnici

Dne 10.6.2014 ocenil starosta městské části Brno – Líšeň Břetislav Štefan nejlepší žáky líšeňských škol. Naši školu zde reprezentovaly Magdalena Noštinská (6. B), Soňa Mazánková (7. C) a Kateřina Tichá (9. A). Děvčata zde promluvila nejen o své práci ve školním parlamentu a školním časopise, ale i o svých úspěších ve vědomostních a sportovních soutěžích. Oceněným žákyním blahopřejeme a přejeme jim mnoho úspěchů i v nadcházejících letech.

Nejlepší žáci školy na radnici, červen 2014 Nejlepší žáci školy na radnici, červen 2014 Nejlepší žáci školy na radnici, červen 2014 Nejlepší žáci školy na radnici, červen 2014 Nejlepší žáci školy na radnici, červen 2014 Nejlepší žáci školy na radnici, červen 2014

Alexandra Zálešáková