Putovní pohár pro žáky ZŠ Masarova

Také letos se konal běh líšeňských škol na okruhu kolem Saleska.

Ve čtvrtek 29. května 2014 se žáci ze tří líšeňských škol sešli, aby změřili své síly v běhu. Děti 1. stupně soutěžily ve třech kategoriích, ve kterých získaly 97 bodů, čímž vybojovaly 1. místo a Putovní pohár, i přes to, že jim opět nepřálo počasí a důkladně promokli.

O vynikající úspěch se svým vítězstvím zasloužili Martin Obořil z 1.D, Martina Bartková ze 3.B, Vladka Klimiak z 5.B a Patrik Karas z 3.A. Také 2. místo Terezky Jančové z 1.B, Kristýny Špačkové ze 3.B a Tondy Topila z 5.A velkou měrou přispělo k dosaženému úspěchu.Všem běžcům blahopřejeme.

Běh líšeňských škol, květen 2014
Prvňáčci jsou již na startu.

Běh líšeňských škol, květen 2014
I. kategorii tvořili pouze prvňáčci.

Běh líšeňských škol, květen 2014
II. kategorie: vpravo dole vítězka Martina Bartková ze 3.B a uprostřed Patrik Karas ze 3.A

Běh líšeňských škol, květen 2014
III. kategorie: dole zprava Tonda Topil z 5.A na 2. místě, vedle vítězka Vladka Klimyak z 5.B.

Mgr. Eva Proklešková