Finále atletické soutěže Poháru rozhlasu 2014

Středa 14.5.2014 byla velkým atletickým svátkem pro naše žáky 6. - 7. tříd, kteří se zúčastnili finále Poháru rozhlasu na "Palačáku", kam postoupili z obvodního kola.

V obrovské konkurenci vybojovalo družstvo chlapců 6. místo, dívky skončily na 5. příčce. Úžasné výkony našich sportovců přinesly 3. místo štafetě mladších chlapců, 3. místo ve skoku do výšky Hance Křížové (138 cm), 1. místo ve skoku do výšky výkonem 162 cm Patriku Hájkovi, který exceloval i v hodu míčkem výkonem 71,45 m.

Děkujeme za sportovní nasazení ve velmi obtížných klimatických podmínkách a k úžasným výkonům blahopřejeme.

PaedDr. Alena Chludová