Hrajeme si na masopust

V pátek 28. února 2014 proběhl již 4. ročník projektu Hrajeme si na masopust. V prvních dvou vyučovacích hodinách probíhaly masopustní dílny, kde se děti dozvěděly o tradicích spojených s masopustem, a v 10:00 vyrazil od školy masopustní průvod plný nejrůznějších masek. Trasa vedla ulicemi líšeňského sídliště, kde jsme navštívili několik mateřských škol, Klokánek a líšeňskou radnici. Průvod doprovázela masopustní kapela, na klarinet hrál J. Vajda, na buben J. Pokuta ze 7. B a na kytary paní učitelky K. Holáňová a R. Miková. Na závěr dostal každý účastník průvodu masopustní koláček.

Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014 Hrajeme si na masopust, únor 2014

K. Holáňová