Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo

Stejně jako v loňském roce i letos, poslední den před jarními prázdninami, přiletěl do všech prvních tříd létající talíř s mimozemšťanem Hugem. Děti se na něj těšily a doma s rodiči trénovaly hláskování slov, aby se mohly stát tlumočníky řeči mimozemšťanů. Potěšily Huga obrázky, na kterých se pokusily zachytit jeho podobu. Tyto obrázky budou vystaveny a oceněny začátkem března. Celá mezitřídní hra skončila vyhodnocením tří nejšikovnějších dětí z každé třídy v hláskování slov, předáním odměn a diplomů s úlomkem kosmické lodi. Hugo ovšem zanechal vzkaz, že se u nás potkal s velkým množstvím šikovných dětí, a že určitě i pro čtení a psaní bude dobře, když děti budou nadále hláskování trénovat.

Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo, únor 2014 Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo, únor 2014 Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo, únor 2014 Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo, únor 2014 Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo, únor 2014 Naši školu opět navštívil mimozemšťan Hugo, únor 2014

Děkujeme Hugovi, paním učitelkám a malým tlumočníkům a tlumočnicím za úžasný zážitek.

ŠPP Martina Gašparíková a Martina Hájková