Výsledky mezinárodní jazykové zkoušky KET for Schools

Žáci devátých ročníků, kteří 23. listopadu 2013 konali mezinárodní jazykovou zkoušku KET for Schools, se dočkali výsledků. Testy byly odeslány na Univerzitu v Cambridge, kde byly vyhodnoceny. S velkou radostí můžeme vyjádřit gratulace studentům 9. ročníku – Kristýně Skulové, Kateřině Tiché, Davidu Pirochtovi, Kateřině Šepelákové, Michaele Dobrovolné, Beatě Klobasové a Květoslavě Homolkové.

Všem studentům se podařilo získat certifikáty KET for Schools. David Pirochta a Kateřina Šepeláková vykonali zkoušku s vyznamenáním. Kristýně Skulové a Kateřině Tiché se podařilo získat certifikát na vyšší jazykové úrovni.

Dne 5. února 2014 přijala pozvání do školy paní Kalačová z British Council a slavnostně žákům certifikáty předala. Ještě jednou gratulujeme a přejeme studentům mnoho dalších úspěchů ve studiu jazyků.

Výsledky mezinárodní jazykové zkoušky KET for Schools, únor 2014

Mgr. Radka Hladilová