Školní družina v ZOO

V říjnu jsme zopakovali naši tradiční charitativní akci: Adoptuj zvíře z Brněnské Zoologické zahrady. Jednalo se již o její 9. ročník. Nejdříve jsme ve všech odděleních ŠD vybírali peníze a zároveň mohly děti volit ze seznamu zvířat k adopci, který visel na nástěnce u šaten.

Ke konci týdne se výběr zúžil na dvě zvířata: medvěda ledního a surikatu. Na závěr děti rozhodly, že letos přispějeme rekordní částkou 8 284 Kč na chov medvěda ledního.

Dvěma autobusy jsme se v pátek 25.10.2013 vydali do ZOO. Tam už na nás u výběhu medvědů čekali zaměstnanci ZOO. Kora, Nanuk i Kometka byli hladoví, neboť měli kvůli naší návštěvě opožděné krmení.

Děkujeme všem 154 žákům, pedagogům i ostatním zaměstnancům školy a těšíme se na jubilejní 10. ročník!

Školní družina v ZOO, říjen 2013 Školní družina v ZOO, říjen 2013

H. Pollaková, J. Kopuletá, P. Kupková, N. Vaníková