ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Městské kolo ve stolním tenise

Ve čtvrtek 10.10.2013 se naši chlapci ze 6.-9. tříd zúčastnili městského kola ve stolním tenise. V kategorii mladších žáků nastoupili do bojů vítězové školního kola – Martin Slavíček, ArbenBobaj, Daniel Stúpala a Lukáš Marušinec. Po skvělé hře se dostali až do finále a po vyrovnané hře vybojovali 2. místo. Finálové utkání se hrálo na sedm zápasů a každý zápas na pět setů.

Družstvo starších žáků Filip Šoupal, Vojta Pollak, Martin Král a Karel Tůma do soutěže vstupovali jako favorité a městskou soutěž kategorie IV. vyhrálo a postoupilo do krajského kola. Protože krajské kolo tito tenisté vyhráli již v loňském roce, stanovili jsme si vyšší cíl a přihlásili se i do městské soutěže středních škol, abychom si případně otevřeli cestu do soutěže republikové. Městské kolo kategorie VI B se konalo 16.10.a finále 17.10. ; naši tenisté tuto soutěž vyhráli a postoupili do krajského kola i v této středoškolské kategorii.