Turnaj ve stolním tenise - školní kolo

V úterý 1.10.2013 se uskutečnil na naší škole turnaj ve stolním tenise, kterého se zúčastnili zájemci ze 6.-9. tříd. V kategorii dívek zvítězila Nikol Svobodová, 2. místo získala Tereza Sedláková a 3. místo vybojovala Šárka Blatná. V chlapecké soutěži byli hráči rozděleni do dvou kategorií. V mladší kategorii 6.-7. tříd zvítězil Martin Slavíček, 2. místo obsadil Arben Bobaj a 3. místo získal Daniel Stúpala. Vítězové se nominovali do městského kola.

V kategorii žáků8.-9. tříd hráli v našem turnaji pouze neregistrovaní hráči. První místo získal Martin Hochman,druhé obsadil Martin Olšan a třetí místo vybojoval Jakub Ryšavý. Za hladký průběh celého turnaje patří dík žákům Martinu Královi, Vojtěchu Pollakovi, Karlu Tůmovi a Filipu Šoupalovi, kteří se osvědčili ve funkci rozhodčích a pořadatelů.

PaedDr. Chludová Alena