Slavnostní setkání nejlepších žáků líšeňských škol

Stalo se již pěknou tradicí, že nejlepší žáci z líšeňských základních škol jsou koncem školního roku přijati na líšeňské radnici. Nebylo lehké vybrat nejlepší tři žáky z naší školy, ale nakonec se vyučující shodli, že ocenění si zaslouží Jana Uřičářová, Martin Franěk a Filip Čech, všichni z devátých ročníků. Ve středu 19.6.2013 pak v sále radnice obdrželi ocenění a věcné dárky z rukou pana místostarosty J.Janištína a starosty B.Štefana. Pěknou akci tradičně pořádají členové školské komise, kteří se slavnosti také zúčastnili. Žáci ze všech škol se prezentovali krátkým představením svých úspěchů a zájmů. Kulturní rámec poskytli žáci ZUŠ z Líšně. Po skončení programu byli doprovázející pedagogové přijati panem starostou. Zde v srdečném rozhovoru zhodnotili uplynulý školní rok.

Slavnostní setkání nejlepších žáků líšeňských škol, červen 2013 Slavnostní setkání nejlepších žáků líšeňských škol, červen 2013

Mgr. Ivo Zálešák