ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Kinderiáda 2013

Moravská soutěž v lehkoatletických disciplínách pro 1. st. základních škol se letos konala na konci dubna ve sportovním areálu ZŠ Laštůvkova v Brně. Naši žáci se utkali v silné konkurenci 35 základních škol, z nichž některé mají sportovní zaměření. Přesto dokázali vybojovat cenné kovy.

V kategorii 2. ročníku předvedl Lukáš Vobr ze 2.A vynikající výkon ve skoku z místa a výkonem 168 cm zvítězil. Úspěšní byli také žáci 5. tříd: Dominika Miková z 5.B vybojovala hned dvakrát 2. místo v běhu na 60 m časem 9,5 s a ve skoku dalekém výkonem 386 cm. Tomáš Svoboda z 5.B na trati 60 m přiběhl na 7. místě a skokem do dálky 399 cm obsadil 3. místo.

Celkově se náš tým umístil na 7. místě. K dosaženému úspěchu blahopřejeme.