Velikonoční florbalový turnaj 2013

V předvelikonočním týdnu probíhala na ZŠ Masarova florbalová klání mezi chlapeckými týmy z 2. stupně. Nejdříve byla odehraná utkání v rámci ročníků a poté se hrála utkání mezi vítěznými třídami jednotlivých ročníků. Soutěž 6. tříd s převahou vyhrálo družstvo 6.B, jedno vítězství vybojovali hoši z 6.C. V 7. ročníku byla situace velmi vyrovnaná a celé utkání bylo jak na houpačce. Rozdílem jediného gólu zvítězila 7.A. Ve starší kategorii svedly urputné boje vítězná družstva 8.A a 9.A. I zde bylo vítězství 9.A těsné.

Do finálového boje postoupili hoši 7.A, kteří se střetli s kluky z 9.A. Zápas byl velmi vyrovnaný, o čemž svědčí pouze jednogólové vítězství 9.A. Velký dík patří rozhodčímu Dominiku Krovickému, bývalému žáku naší školy.

Tabulka nejlepších střelců:

Starov Michal14 gólů
Glazunov Petr11 gólů
Galanský Daniel8 gólů
Vajda Michal8 gólů
Slavíček Martin6 gólů
Vajda Jakub5 gólů
Pollak Vojtěch4 góly
Tůma Karel 3 góly
Franěk Tomáš3 góly
Arben Bobaj, Smékal Bernard, Pospíšil Denis, Nečas Marek, Štětina David, Sochor Jakub2 góly
Pospíšil Boleslav, Moudrý Jan, Hájek Patrik, Hochman Martin, Coufal Ondřej, Kubala Marcel, Furugláš Roman1 gól