Já věřím na děti – projekt

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás seznámili s novým projektem, do kterého se naše škola přihlásila. Projekt nese název "Já věřím na děti" a pořádá ho organizace Arpitha. Cílem projektu je ukázat dětem, že zdraví, láska a peníze nejsou samozřejmostí. Výsledkem by měla být společná snaha zpříjemnit život lidem, kteří postrádají to nejdůležitější, tedy zdraví. V dětech vzbudit pocit vzájemné soudržnosti s handicapovanými lidmi, zlepšit mezilidské vztahy, seznámit děti se složitou situací lidí se zdravotním postižením.

Projekt probíhá ve třech etapách:

I. etapa

Témata:

1. "Už to víme: Handicap je když..."
  2. "Už to víme: Pomáhat je snadné"
  3. "Už to víme: Co já mám a oni nemají"

II. etapa

III. etapa

Vážení rodiče,
věříme, že se do projektu spolu s námi zapojíte. Vaši pomoc budou děti potřebovat zejména při psaní slohové práce. Zároveň se těšíme na Vaši účast na vernisáži, na kterou Vás Vaše děti pozvou. Veškeré informace na jdete na adrese www.javerimnadeti.cz.

učitelé ZŠ Masarova