Volby do školního parlamentu v 6.C

Přihlásil se každý, kdo chtěl do školního parlamentu. Kandidáti byli: Soňa Mazánková, Natálie Králová a Natálie Odehnalová. Druhý den jsme šli do volební místnosti, byl to divadelní sál. Hrála tam hudba od Mozarta. Každý ze třídy musel napsat na volební lístek nějakého kandidáta. Jeden po druhém jsme šli dozadu za závěs, kde byly dvě lavice. U každé lavice mohl být jen jeden žák. Na té lavici jsme napsali jméno svého kandidáta. Potom jsme ten lísteček složili a dali jsme ho do volební krabice. Za dva dny se rozhlasem vyhlásily výsledky. Z naší třídy jsme vybrali Natálii Královou a Natálii Odehnalovou. To byly celé volby.

Soňa Mazánková, 6.C