Fotbalový turnaj ASŠK

Konec dubna byl pro žáky druhého stupně opravdu výživný. Kromě florbalového turnaje jsme se zúčastnili i prestižního klání ve fotbale. Loni se nám zde opravdu dařilo, došli jsme až do semifinále, kde již soupeři byli nad naše síly. Ambice jsme měli i letos. Bohužel se nám sešlo několik zranění a nemocí, takže kostru týmu tvořili mladší žáci. Ti i přes značný entuziasmus a zápal nedokázali vzdorovat starším chlapcům z jiných škol. Výsledkem byl překvapivý konec již v základní skupině.

I přes brzký konec bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za předvedenou hru a chuť poprat se s každým zápasem. Příští rok budeme těžit ze získaných zkušeností a snad uspějeme!

Mgr. Vojtěch Jelínek