Fotbalová Masarka

Několika úspěchů opakovaně za sebou dosáhli naši malí fotbalisté: Sebastián Almášy, Daniel Kula, Mikuláš Růžička, Daniel Müller, Kristýna Olexová, Ondřej Rašovský, Lukáš Říha, Daniel Bohrn, Štěpán Czudek, Ladislav Kryštof, Dominik Turek, Theodor Busta, Štěpán Matoušek, Jakub Vlk, Marek Bašný, Denis Holec. Všechno začalo účastí na okrskovém kole McDonald cupu, kde po výborném výkonu postoupili do okresního finále. V něm všem ukázali, že to nebyla náhoda a díky velké bojovnosti a spolupráci se do školy vrátili s velkým pohárem a zlatými medailemi na krku. Další postup navíc proložili a okořenili výhrou a dalším pohárem na „Starez school cupu‘‘ ve fotbalovém centru Brno. Turnaj se konal v rámci projektu ,,Sportovci do škol‘‘. Vrcholem bylo krajské finále, které se konalo 11. května. Tady se naši fotbalisti setkali již s těmi nejlepšími a dokázali vybojovat skvělé 5. místo. Moc jim gratulujeme k výborným, obětavým výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Fotbalová Masarka, květen 2023 Fotbalová Masarka, květen 2023

Mgr. Renata Miková