Florbalový turnaj SBOŠ 2023

V druhé půlce dubna se žáci druhého stupně zúčastnili florbalového turnaje pod záštitou otevřených škol. Turnaj se hrál v Brně – Bohunicích. Naši chlapci se utkali ve skupině postupně se školy ZŠ Horácké náměstí, Přemyslovo Náměstí a ZŠ Zemědělská. První dvě školy byly nad naše síly. Nutno podotknout, že se jednalo o celkové vítěze a více mistry celého turnaje. Mnohem vyrovnanější zápas jsme odehráli se Zemědělskou. Na konci svítilo skóre 3:1 pro Masarovu! Bohužel tento výsledek na postup ze skupiny nestačil. I přes brzké vypadnutí bych chtěl našim klukům poděkovat za reprezentaci školy a pochválit za předvedené výkony. Věřím, že na dalších turnajích se poučíme z chyb a výsledek se dostaví.

Mgr. Vojtěch Jelínek