Úspěch ve vybíjené

Už od loňského roku žáci 4. a 5. tříd, v rámci hodin tělocviku, trénovali vybíjenou. Zlepšení letos bylo znát a po pár mezitřídních zápasech jsme se přihlásili do obvodního kola. Na základní škole Horníkova se sešla opravdu silná konkurence, ale náš výběr ve složení: K. Olexová, D. Šťovíček, V. Chládek, J. Přerovský, D. Müller, Š. Šátek, O. Rašovský, M. Růžička, Š. Fiala, D. Kula, Š. Czudek a S. Almášy se nezalekl. Zápas od zápasu předváděl stále lepší výkony a podlehl až v samotném finále skvěle hrajícímu týmu ZŠ Řehořova. Všem moc gratulujeme ke 2. místu a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Úspěch ve vybíjené, duben 2023

Mgr. Renata Miková