Jarmark

do výroby dárečků a přípravy lahodných pokrmů se v letošním předvánočním čase zapojila s chutí skoro celá škola – žáci, učitelé i někteří rodiče. Každá třída si určila, kam jejich utržené peníze „poputují“. Návštěvnost byla opravdu veliká, kupující se tísnili u stánků a prodávající s úsměvem nabízeli své zboží. Po skončení prodejních stánků se všichni přesunuli před školu, kde zatančily děti z kroužku Cool dance a pěvecký sbor zazpíval pár vánočních písní. Poté už všichni netrpělivé čekali na vyvrcholení celého odpoledne a společně odpočítali rozsvícení našeho vánočního stromečku.

Těšíme se, že příští rok náš tradiční vánoční jarmark bude stejně úspěšný.

Jarmark, prosinec 2022 Jarmark, prosinec 2022 Jarmark, prosinec 2022 Jarmark, prosinec 2022 Jarmark, prosinec 2022

Gabriela Hamerská