Jarní ples

Letošní společenský večer naší základní školy se konal v pátek 22.4.2022 v prostorách Dělňáku v Líšni. I letos panovaly velké obavy, zda společenský večer, díky epidemiologickým opatřením, proběhne a první termín v únoru jsme museli zrušit. Nakonec se však situace zlepšila a my jsme ponořili do příprav plesu v novém termínu. Vzhledem k dubnovému konání společenského večera jsme zvolili tematický název - Jarní ples, díky kterému rozsvítily sál šaty v barvách právě jara, tedy ve žluté a zelené.  V průběhu večera vystoupili tanečníci z kroužků mladšího i staršího Cool dance. K výborné pohodě přispěla i osvědčená kapela Party Leaders. Vrcholem večera ovšem byla, jako každý rok, slavnostní polonéza v podání žáků i žákyň 9. ročníků, které se jim opravdu moc povedlo a dojalo k slzám spoustu lidí kolem.  Na plese nechyběla ani bohatá tombola a večerní vystoupení učitelů naší školy.  Poděkování patří zejména učitelům, sponzorům i všem dárcům do tomboly, rodičům vystupujících žáků i tanečníkům samotným a koneckonců všem návštěvníkům, kteří na plese vytvořili příjemnou atmosféru.

Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022 Jarní ples, duben 2022

Mgr. Iva Doležalová, Mgr. Jana Ullmannová