Bezpečně Brnem - Junior 2022

Obor dopravy Magistrátu města Brna vyhlásil do 31.3. 2022 online soutěž s dopravní tématikou „Bezpečně Brnem Junior 2022.“ Soutěžící zodpověděli na 20 otázek z oblasti bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích. Jaké bylo překvapení, když na základní školu přišlo vyhodnocení.... a v něm zpráva, že žáci 2. C se umístili na celkovém 1. místě v rámci soutěže škol. Radost v očích dětí a hlasité výkřiky nadšení zněly po celé škole při zjištění výsledků. Hodnotnými cenami, mezi kterými je návštěva ZOO Brno, VIDY a Planetária Brna, druháky obdarovala žáky paní Černá z oboru dopravy. Výhru si určitě užijeme! Žákům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Bezpečně Brnem - Junior 2022, duben 2022 Bezpečně Brnem - Junior 2022, duben 2022

Mgr. Jana Damborská, Bc.