Taneční soutěž

Na konci března proběhla na naší škole „Taneční soutěž.“ Zúčastnili se jí žáci ze školních družin. Soutěž probíhala ve dvou kategoriích a obě byly hojně zastoupené. Na všech vystoupeních bylo poznat, že soutěžící přípravě věnovali hodně času. Tance byly zdařilé a sklízely veliký potlesk. Zvítězit ale mohly pouze tři taneční skupiny.

Byly to: I. kat. 1. místo - Tereza Říhová, Kateřina Opálková, Dominika Fenclová 2. místo – Aneta Makelová, Veronika Filková, Adéla Kryštofová, Amálie Dohnalová 3. místo – Barbora Krupičková, Veronika Macáková

II. kat. 1. místo - Natálie Dohnalová, Kateřina Chaloupková 2. místo – Nela Krajčová, Martina Dvořáčková, Nikola Štěrbíková, Mikuláš Růžička 3. místo – Emilia Anna Matuszak, Eliška Macáková

Celou soutěž slovem provázela Tereza Staworowská. Za skvělou pomoc jí patří velký dík.

Ceníme si úsilí všech soutěžících a děkujeme i všem divákům, kteří podporovali své kamarády.

Taneční soutěž, duben 2022

Za vychovatelky ŠD Naděžda Vaníková