Stánky pro Ukrajinu

Školní družina inovovala svoji tradiční akci Stánky. Letos jsme se rozhodli věnovat výtěžek na Ukrajinu.

Ve všech družinách se chystaly dobroty. Peklo, smažilo a vařilo se také v mnoha rodinách. Vše pak přinesly děti v pátek ráno do školy. Po celé škole byly stánky s občerstvením. K této charitativní akci ŠD se přidal parlament, třídy, jednotlivci i naše školní jídelna. Výtěžek je rekordní: 34 830 Kč.

Děkujeme všem. Bylo skvělé po dlouhé době vidět a slyšet tolik radosti po školních chodbách, kterou tato akce přinesla.

Stánky pro Ukrajinu, březen 2022 Stánky pro Ukrajinu, březen 2022 Stánky pro Ukrajinu, březen 2022 Stánky pro Ukrajinu, březen 2022 Stánky pro Ukrajinu, březen 2022

Za celou ŠD H. Pollaková a G. Hamerská