Soutěž v anglickém jazyce

Soutěž v anglickém jazyce pro žáky druhého stupně je na naší škole stálicí, tak jsme o ni nemohli děti ochudit ani letos. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – 6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník. Všichni žáci absolvovali písemnou část složenou z poslechu a čtení s porozuměním. Na základě výsledků z této části postoupilo z každé kategorie 6 nejlepších do ústní části, která měla za úkol prověřit mluvenou formu jazyka. Žáci předvedli vynikající výkony, které zajisté vítězové jednotlivých kategorií předvedou i v okresním kole.

V mladší kategorii se na prvním místě umístil Kryštof Adam a ve starší kategorii to byl Roberto Grivas Bueno. Oběma chlapcům držíme palce v okresním kole.

6. + 7. ročník
1. místo Kryštof Adam