Halloweenská výzdoba

Na našem říjnovém zasedání jsme se rozhodli udělat v prostorách šaten halloweenskou výzdobu.

Děti a učitele z celé školy jsme poprosili o obrázky a výzdobu s tématem Halloween. V průběhu týdne jsme dostali velké množství výzdoby, které děti vytvářely ve výtvarné výchově nebo v družině.

Další zasedání parlamentu jsme se pustili do výzdoby šaten. Bylo to docela náročné, museli jsme vše pořádně přivázat a přilepit. Občas jsme měli strach, že nám něco nebude držet.

Ale co bychom pro vás a naši školu neudělali.

Za krásné výrobky všem děkujeme a doufáme, že se všem výzdoba líbila.

Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021 Halloweenská výzdoba, říjen 2021

Rianna Kurfustová, Klára Frišhansová