Už zase můžeme soutěžit s ostatními

Pod taktovkou SOBŠ - Sítě brněnských otevřených škol - jsme se mohli opět po delší době zúčastnit kolektivních turnajů. Nejdříve si naši malí fotbalisté Martin Hikl, Ondřej Rašovský, Ladislav Kryštof, Daniel Bohrn, Mikuláš Růžička, Marek Matyáš, Matěj Buřík, Daniel Müller a fotbalistka Kristýna Olexová poměřili své dovednosti na futsalovém turnaji, který se konal 29. září na ZŠ Svážná. I když nebyl čas na sehrání týmu, děti se nezalekly a předvedly krásný bojovný výkon. Přestože je nedovedl až k finálovým zápasům, rozhodně se v silně obsazeném turnaji neztratily. Hned o týden později 6. října se vybraní malí florbalisté naší školy, kteří mají s tímto sportem již zkušenosti Daniel Šťovíček, Jindřich Přerovský, Lukáš Říha, Adam Říha, Patrik Viščor, Oleksandr Balakin, Jakub Otto, Alexandr Vlk a Vít Pohanka vydali do haly Tatranu Bohunice, kde je čekaly nelehké souboje s chlapci z několika dalších brněnských škol. K zápasům přistupovali velmi zodpovědně, ve volných chvílích trénovali i na chodbě a stejně jako naši fotbalisté si hru po dlouhé pauze užili. I když vybojovali vítězství, na postup do dalších bojů to bohužel také nestačilo. Přesto všem moc děkujeme za obětavou a vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další sportovní souboje.

Už zase můžeme soutěžit s ostatními, říjen 2021 Už zase můžeme soutěžit s ostatními, říjen 2021 Už zase můžeme soutěžit s ostatními, říjen 2021

Mgr. Renata Miková