Společný projekt s MŠ Poláčkova

Jak využít krásného podzimu a pomoci s chystáním krmiva pro zvířátka na zimu? Žáci 7.A se připojili k projektu MŠ Poláčkova ve sběru kaštanů. Celé záři čistili přilehlé ulice od popadaných kaštanů a v rámci třídní soutěže je nosili do školy. Každý kaštánek poctivě přepočítali a výsledný součet jsme pečlivě zaznamenávali do tabulky. Celkem žáci přinesli přes 15 000 kaštanů. Sbírali jednotlivci i týmy. Nejenže trávili čas společně na čerstvém vzduchu, ale přispěli i na dobrou věc. Nejlepší sběrači byli odměněni. Velký dík ale patří všem co přispěli.

Společný projekt s MŠ Poláčkova, říjen 2021 Společný projekt s MŠ Poláčkova, říjen 2021 Společný projekt s MŠ Poláčkova, říjen 2021

Monika Výduchová, DiS.
Mgr. Josef Strouhal