Comenius – žádost o sponzorské příspěvky

Vážení rodiče, jak jsme Vás již informovali, i v příštích dvou letech budou žáci naší školy moci pracovat na mezinárodním projektu Comenius s názvem We are the world – We are the children.

Dvouletá spolupráce na tomto projektu naší školu zavazuje k práci na dílčích projektech, které se týkají našeho projektového záměru dle vypracovaného plánu schváleného Národní agenturou pro Evropské programy, a k výjezdu 24 žáků do některých z našich partnerských států, kterými jsou pro školní roky 2011 – 2013 Velká Británie, Polsko a Bulharsko.

V předchozím projektu Together in traditions – Together in the future se nám podařilo vyvézt 90 žáků a vyučujících do Polska a Lotyšska a i v těchto dvou letech je naším cílem výrazně překročit stanovené minimum výjezdů a vyvézt do zahraničí co nejvíce vašich dětí. K tomuto by nám pomohly jakékoli možné finanční příspěvky, které bychom mohli použít na nákup prezentačních materiálů a drobných dárkových předmětů partnerským zemím a prostředky, které máme schváleny Evropskou Unií, bychom mohli použít především na výjezdy žáků.

Za případnou finanční pomoc děkujeme! Jsme Vám k dispozici na emailových adresách:
vladimira.kroupova@zsmasarova.cz
lida.fejova@zsmasarova.cz