Výlet ŠD

Na konci května vyrazily družinky Kapříků a Želviček na celoodpolední výlet. Nejprve děti dojely do centra Brna, kde se rozdělily na dvě skupiny.

Želvičky šly nejprve na prohlídku Labyrintu pod Zelným trhem. Čekaly tam na ně místnosti bývalých sklepů zaměřené vždy na určité téma, takže děti viděly nejen to, jak dříve lidé uskladňovali ovoce a zeleninu, ale také bývalou mučírnu, expozici svítidel a mnoho dalšího.

Kapříci mezitím vystoupali na věž Staré radnice, odkud se mohli kochat výhledy téměř na celé Brno. Než si Želvičky prošly Labyrint, Kapříci si stihli dát i zmrzlinu, což bylo překvapení paní vychovatelky.

Poté se obě skupiny vyměnily, takže všechny děti absolvovaly obě prohlídky. Doufáme, že se dětem výlet líbil.

Výlet ŠD, květen 2019 Výlet ŠD, květen 2019 Výlet ŠD, květen 2019 Výlet ŠD, květen 2019

Mgr. V. Plíšková, Mgr. S. Mitrengová

Výměnný pobyt ve Španělsku