Výjezd dětí do Anglie a kritéria účasti žáků

Vážení rodiče,

v termínu od 30. 11. – 6. 12. 2015 pořádá naše škola v rámci projektu Výzva 56 výjezd do Hastings ve Velké Británii. Žáci se zúčastní 12 lekcí výuky angličtiny v jazykové škole pod vedením zkušených anglických lektorů. Budou ubytovaní v hostitelských rodinách 4 noci (po 2 – 4 studentech), strava je formou plné penze, doprava je zajištěna autobusem. Z projektu je hrazeno ubytování, doprava, strava a pojištění. Není hrazeno vstupné na doprovodný program (cca 1 000,-). Vše je zajištěno společností Student Agency.

Program:

1. den: Během dne odjezd z Brna

2. den: Ráno přejezd do Velké Británie z Calais, návštěva Dover Castle (9, 50 GBP). Odpoledne příjezd do Hastings, seznámení s Hastings Castle a Smugglers Caves (8, 40 GBP), prohlídka starého města. Večer setkání s hostitelskými rodinami, večeře v rodině.

3. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne zastávka v pirátské vesničce Rye, dále výlet do městečka Battle, procházka kolem Battle Abbey, návštěva Yesterday’s World (3 GBP), večeře s rodinou.

4. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do Brightonu – návštěva Sea Life Centra (7 GBP), procházka kolem Royal Pavilonu a po staré čtvrti The Lanes, volno na zábavném molu Palace Pier, večeře s rodinou.

5. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne procházka po Seven Sisters – bílé útesy, dle času zastávka v Easbourne nebo nákupy v Hastings, večeře s rodinou.

6. den: Snídaně v rodině, odjezd do Londýna. Celodenní pěší prohlídka – např. Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Whitehall, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, prohlídka Britského muzea nebo osobní volno na Covent Garden, večer odjezd domů.

7. den: Příjezd do Brna ve večerních hodinách.

Stanovená kritéria pro výběr žáků

Bc. A. Čechová