ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO Zřizovatel:
MČ Brno - Líšeň
www.brno-lisen.cz

Galerie nejlepších žáků ve školním roce 2013/2014

Nejlepší žáci 2013/2014
1.A - Strnadová Klára, Šotková Kristýna, Kubíček Šimon, Čardžič Deniz, Roberto Da Costa
Nejlepší žáci 2013/2014
1.B - Obořil Michal, Julinková Kateřina, Syrová Gabriela, Zedníček Martin
Nejlepší žáci 2013/2014
1.C - Vild Jakub, Mezlová Andrea, Janáčková Barbora, Šárka David
Nejlepší žáci 2013/2014
1.D - Skřivánek Matěj, Hájková Aneta, Šinogl Ondřej
Nejlepší žáci 2013/2014
2.A - Brychtová Lucie, Hajdová Barbora, Štědronský David, Klusáková Diana, Julie Miková
Nejlepší žáci 2013/2014
2.B - Mironov Arseniyj, Langerová Agáta, Bartková Anička, Mazal Martin
Nejlepší žáci 2013/2014
2.C - Karmazím Kryštof, Kummer Tomáš, Levíčková Veronika, Ullmannová Liliana, Pozdník Jan Jaroslav, Kotlan Petr
Nejlepší žáci 2013/2014
3.A - Veselý Tomáš, Dinh Phuong Thao, Grivas Bueno Penelope, Doležel Jiří
Nejlepší žáci 2013/2014
3.B - Walsburger Martin, Bartková Martina, Pindryčová Vendula, Dufková Anna, Klobasa Martin
Nejlepší žáci 2013/2014
3.C - Rýdlová Alena, Martinková Denisa, Dofek Stanislav, Špundová Klára, Kuncová Andrea, Hrnčířová Ráchel
Nejlepší žáci 2013/2014
4.A - Křivánek Filip, Koppová Veronika, Vávrová Veronika, Musilová Terezka, Baňař Jan
Nejlepší žáci 2013/2014
4.B - Hoda Vít, Steiner Dominik, Husáková Aneta, Vašíčková Denisa, Vyparina Daniel
Nejlepší žáci 2013/2014
5.A - Išvtán Jaroslav, Suchá Terezka,Vybíhal Jan
Nejlepší žáci 2013/2014
5.B - Kotlan Martin, Augustínová Tereza, Šinogl Matěj
Nejlepší žáci 2013/2014
6.ročník - Čížkova Lucie, Pospíšilová Marcela, Křupková Tereza, Mikulica Honza, Jekl Matyáš, Hoda Filip, Kučerová Julie, Homolková Krisýna
Nejlepší žáci 2013/2014
7.ročník - Vajda Jakub, Dobrovolná Lucie, Schimmerová Lucie, Němcová Eliška, Navratilová Natália, Luongová Ann Ngoc, Křivánková Lucie, Vávrová Eliška, Mazánková Soňa, Matyáš Jakub, Gurín Patrik, Babyrád Jiří
Nejlepší žáci 2013/2014
8.ročník - Smékal Bernard, Krajsová Linda, Doleželová Lucie, Konečná Sára, Rolencová Michaela, Miková Eliška, Beňová Kateřina, Moravec Dominik, Hašek Libor
Nejlepší žáci 2013/2014
9.ročník - Zehnal Tomáš, Pirochta David, Blatná Šárka, Skulová Kristýna, Tichá Kateřina, Horváth Dominik, Fridrich Arnošt, Pollak Vojta, Ciklre Tomáš
Výukový program 7.A
Akademie ke 35. výročí školy