Školní parlament měl velkou návštěvu

Začátkem prosince uvítal náš školní parlament, který je zapojený do projektu Respektující žákovský parlament, návštěvu z Velké Británie, Prahy, Ústí nad Labem a Olomouce.

Nejprve se naše návštěva podívala na zasedání školního parlamentu, které tentokrát vedli žáci ze 4. třídy – Lucka Botková, Terka Suchá a Lukáš Nerud. Po zasedání nám přátelé z Anglie řekli své postřehy (například ocenili, že se do diskuze na různá témata zapojilo více než 80procent zúčastněných) a odpovídali na dotazy.

Členové parlamentu byli připraveni provést návštěvu po škole (nachystali si i jednoduché věty v angličtině), avšak z nedostatku času k tomu nedošlo.

Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012 Návštěva z Velké Británie, prosinec 2012

29. ledna 2013 nás čeká další slavnostní událost – budeme otvírat Regionální konzultační centrum k žákovským parlamentům. Podrobnosti se dozvíte na těchto stránkách. Jste srdečně zváni.

H. Pollaková, L. Spáčilová, M. Netušilová, M. Kadlčková