Krajské kolo soutěže ve stolním tenise

Ve středu 7. listopadu 2012 se konalo v Hodoníně krajské kolo soutěže ve stolním tenise. Z řad našich žáků nás reprezentovali hoši z 8.A a 8.B, kteří si postup zajistili vítězstvím v městském kole. Družstvo složené z nadějných hráčů - Martina Krále, Filipa Šoupala- Šefra, Vojtěcha Pollaka a Karla Tůmy si v silné konkurenci vedlo opravdu skvěle. Kluci nejen vyhráli s přehledem svoji skupinu, ale i ve finálovém souboji předvedli vysokou úroveň své hry. Po zásluze jednoznačně zvítězili a odnesli si pohár.

Gratulujeme k úspěchu a těšíme se na další tenisová vítězství.

Poděkování patří i tatínkům našich závodníků, panu Tůmovi a panu Šoupalovi, kteří zajistili přepravu závodníků a podíleli se radou i na vhodném nasazení hráčů.

Krajské kolo soutěže ve stolním tenise, listopad 2012 Krajské kolo soutěže ve stolním tenise, listopad 2012

PaedDr. A. Chludová