ZŠ Masarova v Majlontské školní lize v miniházené

V pátek 2.11.2012 se žáci naší školy zúčastnili v letošním školním roce 1. turnaje Majlontské školní ligy v miniházené ve sportovní hale v Maloměřicích. V silné konkurenci získalo družstvo 3. tříd Bílí tygři bez jediné porážky 1. místo, Černí tygři z 5. třídy obsadili 3. místo a čtvrťáci Zlatí tygři, i když soutěžili ve stejné kategorii jako páťáci, byli opravdu zlatí a zvítězili.

ZŠ Masarova v Majlontské školní lize v miniházené, listopad 2012 ZŠ Masarova v Majlontské školní lize v miniházené, listopad 2012 ZŠ Masarova v Majlontské školní lize v miniházené, listopad 2012 ZŠ Masarova v Majlontské školní lize v miniházené, listopad 2012 ZŠ Masarova v Majlontské školní lize v miniházené, listopad 2012

K vítězství blahopřejeme.

Eva Proklešková