Fotbalový turnaj líšeňských škol

V pátek 1.6.2012 proběhl turnaj v kopané na hřišti SK Líšeň. Sešli se zástupci 3 základních škol z Líšně: ZŠ Novolíšeňská, ZŠ Holzova a ZŠ Masarova. "Náš fotbalový tým" byl sestaven z hochů 2. a 3. tříd: Marek Bielik, Antonín Topil, Josef Andres, Petr Killar, Míchal Toczyjski, Šimon Molák, Denis Novotný, Patrik Růžička, Vítek Hoda a Vojta Šebela. Klukům se podařilo vybojovat 1. místo. Tímto jim gratulujeme a přejme mnoho dalších úspěchů v dalších zápasech.

Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012 Fotbalový turnaj líšeňských škol, červen 2012

Pavlína Šedivá