Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb 2012

V pátek 13.4.2012 se konal v Brně Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb, kterého se naše škola již každoročně zúčastňuje. Po loňském vítězství jsme věděli, že laťka je nastavena vysoko. Dívky 4. a 5. tříd, které trénují v kroužku AEROBIC – ZUMBA, se s chutí pustily do intenzívního tréningu taneční choreografie Evy Prokleškové. Jejich řady doplnila 2 děvčata ze 7. třídy. Výborně reprezentovaly naši školu a v silné konkurenci podaly vynikající výkon, když vybojovaly bronzový pohár a 3. místo v celkovém hodnocení.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky:

Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb 2012
Zleva: Terezie Šabratová, Linh Nguyen, Michaela Dobrovolná, Soňa Mazánková, Zuzana Vernerová, Karolína Svobodová

Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb 2012
Zleva: Šárka Foglová, Kristýna Homolková, Julie Kučerová, Lucie Dobrovolná, Simona Šorfová

K dosaženému úspěchu blahopřejeme.

Eva Proklešková