Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku

Pro budoucí gymnazisty a středoškoláky jsme i letos připravili pobyt plný studia, tentokrát v penzionu Radešín. Zúčastnilo se ho 30 žáků 9. ročníku. Během 5 náročných dnů si zopakovali a utřídili své vědomosti, vyzkoušeli spoustu přijímacích zkoušek "nanečisto", natrénovali si správné rozvržení úkolů v daném čase a procvičili všechny typy úloh z všeobecných testů. Každý během dne absolvoval tři 1,5 hodinové bloky (M, Čj, všeobecné studijní předpoklady) a 1,5 hodiny podvečerního samostudia nebo konzultací. Večerní program už byl zcela v režii žáků: učení, zápasy Komety, kulečník, stolní fotbal, společná diskotéka,... Přejeme všem deváťákům hodně štěstí při přijímacím řízení a úspěchů v dalším studiu.

Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012 Přípravný kurz pro žáky 9. ročníku 2012

D. Dosoudilová